Betvoy Para Yatırma

Bahis severler, Betvoy sitesindeki para yatırma alternatiflerinden herhangi birine yönelebilirler. İşlem türüne ve sistemin yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte ortalama 10-15 dakika içinde hesaba geçiş tamamlanır.

Kullanıcı Girişi > Hesabım > Para Yatırma > Yöntem Seçimi > Aktarım

Betvoy Para Yatırma Süreci Nasıl İşler?

Siteye para yatırmak için uygulanan süreç basitçe yukarıda bahsettiğimiz şekildedir. Bunu biraz açalım.

  • İlk olarak kullanıcı adı ve şifrenizi girerek oturum açmalısınız. Daha sonra profilinizde ya da ana ekranda göreceğiniz para yatırma butonuna tıklayıp devam ediniz.
  • Sistem size yatırım için hangi metodu seçmeniz gerektiğiniz menü üzerinde gösterir. Buradan kendinize göre bir seçeneği işaretleyip sonraki aşamaya geçiniz.
  • Gelen ekran, seçtiğiniz alternatife göre değişiklik gösterir. Çünkü her birinin iş akışı ve işlem anında istenen bilgiler farklı olabilir.
  • Son aşamada istenen yerleri doldurup işlemi noktalayabilirsiniz. Bundan sonra bir süre beklemeniz gerekir.

Betvoy Hesabına Hangi Yöntemlerle Para Yatırılır?

Havale / EFT: İşlem öncesinde canlı destek birimleriyle bağlantı kurup güncel banka ve hesap bilgilerinizi almanız önemlidir. Aldığınız i banı kullanarak kendi bankanıza göre havale ya da EFT yaparak gönderimi tamamlarsınız. Asgari yatırım tutarı 100 TL’dir.

Papara: Müşteri temsilcisiyle görüşerek bir hesap numarası almanız gerekir. 10 haneden oluşan bu numarayı ve hesap sahibi isminin ilk harflerini alıp kendi Papara profilinize girersiniz. Para transferleri bölümünden  “Papara numarasına” kısmını seçip devam edersiniz. Buradan en az 20 TL olmak kaydıyla gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

Cepbank: Bu yöntemde ikinci bir kişiye daha gereksinim duyulur. Bu kişinin TC kimlik numarasını ve cep telefonunu sisteme girmeniz istenir. Ayrıca bankanız üzerinden gönderim yaptıktan sonra bu kişiye (alıcı) giden referans kodunu da en geç 24 saat içinde kullanmalısınız. Bu yöntemin minimum gönderim limiti de 20 TL olarak belirlenmiştir.

Envoy: Site ara yüzüne entegre olan bir yazılım kullandığınız bu yöntemde banka hesabınızı kullanarak havale / EFT yapabileceğiniz gibi QR kod ile de ödeme yapabilirsiniz. Açılan ekrana internet bankacılığında kullandığınız verileri girip gelen güvenlik şifrelerini yazarak ilerlemeniz yeterlidir. Daha sonra hesabınızı ve yatırım miktarınızı beyan ederek ödemenizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Kredi / Banka Kartı: Bir siteden alışveriş yapar gibi hesabınızı güncellemenizi sağlar. Forma yatırmak istediğiniz miktarı ve kart bilgilerinizi girersiniz. Ardından mesaj olarak gelen 3D secure kodunu yazıp işleme onay vermeniz yeterlidir. Bu yöntemde en az 50 TL yatırım yapmanız gerekir.

Skrill: Site görevlilerinden aldığınız bilgilerle Skrill hesabınızdan para gönderebilirsiniz. Bu yöntem Euro ve Dolar üzerinden de yatırım yapmanızı sağlar. Hızlı bir işlemdir ancak ülkemizde pek tercih edilmez.

Astropay: Döviz ile yatırım yapmanızı sağlayan başka bir yöntemdir. Kendi hesabınız üzerinden oluşturduğunuz E-pin numarasını sitedeki forma yazmanız istenir. Bu kod sadece sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilecektir. Sonrasında site tarafından bu kod bozdurulur ve nakit karşılığı hesabınıza tanımlanır.

Para Yatırma Kuralları

Betvoy para yatırma yöntemlerinde Betcontruct altyapısı, Comodo SSL sertifikası ve 8048 / Jaz numaralı lisansıyla güvenli bir işlem olanağı sunmakta. Bununla birlikte hesabını güncellemek isteyen bireyler de bir takım şartlara uygun hareket etmek durumunda.

Siteye hangi yöntemle para yatıracak olursanız olun sadece kendi hesabınızı kullanabiliyorsunuz. Burada bankacılık mevzuatından kaynaklı olarak sadece cepbank işlemine bir istisna getiriliyor. Çünkü kendi cep telefonunuza gönderim yapamıyorsunuz. Diğer yandan gönderim sırasında istenen tüm bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi ve minimum / maksimum yatırım şartlarına uyulması da önemli.

This website uses cookies.