Betvoy Para Çekme

Betvoy sitesindeki para çekme süreci oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. SSL sertifikası, Curaçao lisansı ve Betconstruct altyapısı ile sistemli bir grafik çizen oluşum, 30 dakika içinde ödeme garantisi sunuyor.

Betvoy Para Çekme İşlemi Hakkında Genel Bilgiler

Site üyelerinin para çekme işlemi öncesinde kullanıcı adı ve şifrelerini girerek profillerine ulaşmaları gerekmekte. Bu adımın ardından hesabım sayfasına ulaşıp bir talep oluşturmaları isteniyor.

  • Para çekme formunda isim, kimlik bilgisi ve çekilmek istenen tutar gibi alanlar var ve bunların tamamı eksiksiz doldurulmak zorunda.
  • Formu gönderdiğinizde talebiniz finans departmanının önüne düşüyor ve profiliniz inceleniyor.
  • Gerekli şartları taşıyan hesapların ödemesi yapılıyor. Bu süre ortalama 10 dakika olmakla birlikte maksimum 30 dakika olarak açıklanmış durumda.

Siteden ödeme almak için en az 100 TL’lik talep oluşturmanız bekleniyor. Ancak maksimum sınır çizilmemiş. Sitenin iddialı olduğu alanlardan biri de bu. Yani istediğiniz kadar para çekebiliyorsunuz. Tabi bunun için hesabın mutlaka kendi adınıza açılmış olması şart. Başka birinin hesabına ödeme talep ederseniz güvenlik önlemleri gereğince profiliniz kapatılıyor.

İlk kez para çekmek isteyen kullanıcılardan belge isteniyor. Bu belgeler kimlik ve adres beyanı içeren resmi evraklar. Üyelik sözleşmesinde de açıkça belirtilen bu konu, istisnasız tüm kullanıcılarına uygulanıyor. Evraklarınızı mail üzerinden gönderiyorsunuz ve gerçekten hesap sahibinin siz olduğu anlaşıldığında ödemeniz gerçekleşiyor.

Sitede çapraz çekim yapmak serbest. Şöyle ki, yatırım şekliniz farklı olsa da istediğiniz yöntemle ödeme alabiliyorsunuz. Örneğin cepbank ile para yatırıp Papara hesabınıza ödeme talep etmeniz mümkün. Bu da birçok üyeyi rahatlatan bir özellik olarak ele alınabilir.

Betvoy’daki ödeme sistemi 24 saat aktif. Yani seçtiğiniz çekim yöntemi müsaade ettiği sürece hafta sonu, resmi tatil veya mesai saatleri dışında da paranızı alabiliyorsunuz. Yalnızca ATM üzerinden ödeme almak istediğinizde durum değişiyor ve en geç saat 02:00’e kadar olan talepler olumlu karşılanıyor.

Havale / EFT ile Çekim İşlemi

Üyelerin en sık başvurduğu çekim yöntemi banka havalesi ya da EFT. Bu işlem için formda yer alan ilgili boşluklara banka hesabınızı açarken verdiğiniz ismi (kimlikte yazdığı şekilde) ve i-ban numaranızı yazmanız gerekiyor.

İlk olarak hesabım alanına giriyorsunuz ve buradaki menüden havale seçeneğini işaretliyorsunuz. Daha sonra ekran sizi yönlendiriyor ve kısa sürede talebinizi tamamlıyorsunuz. Çekim talebi oluştururken banka seçimi yapmayı unutmamanız gereken bu işlemde ortalama 10-15 dakika içinde kazancınızı nakit olarak hesabınızda görebilirsiniz.

Papara ile Çekim İşlemi

Papara hesabınıza ödeme almak için de yine hesabım alanındaki çekim seçeneklerine gelip ilgili seçeneği işaretliyorsunuz. Karşınıza çıkan forma isminizi, TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve 10 haneden oluşan Papara numaranızı yazıyorsunuz.

Talebiniz onaylandıktan sonra birkaç dakika içinde paranızı hesabınızda görüntüleyebilirsiniz. Son derece pratik bir çekim alternatifi olan Papara, sitedeki birçok kullanıcının hem yatırım hem de ödeme için öncelikli tercihlerinden bir tanesi.

Betvoy Hesabından Para Çekme İşlemi Öncesi Önce Bilinmesi Gerekenler

Sitenin ödeme konusunda hızlı işleyen bir sistemi olduğunu söylemiştik. Fakat güvenlik kriterleri çerçevesinde en az bu kadar titiz davrandığını da belirtmekte fayda var. Çünkü lisanslı bahis siteleri üyelerin ve altyapının güvenliğinden de sorumlu.

Para çekebilmeniz için öncelikle bakiyenizin tamamını sitedeki içeriklere değerlendirmiş olmalısınız. Bu uygulama anapara çevrimi olarak adlandırılıyor. Bununla birlikte ilk kez çekim yapıyorsanız ya da yüklü bir miktar talep ettiyseniz kimliğinizi, ikametgah belgenizi ya da kendi adınızı / adresinizi taşıyan ve son 3 aydan eski bir aboneliğe ait olan faturayı siteyle paylaşmanız isteniyor.

This website uses cookies.